Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG405FNTXJ

- В наявності
- Код: 100027862
13 307 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG405FNTXJ. Кутові шліфувальні машини та полірувальні машини - це надзвичайно корисні інструменти в кожному майстерні та на будівництві. Завдяки їм можна точно шліфувати, різати різні матеріали та згладжувати поверхні. Dewalt DCG405FNTXJ. - це кутова шліфувальна машина, яка вирізняється високою якістю виконання, що впливає на її надійність та довговічність. У наведеному описі ви дізнаєтеся більше про її функції, технічні характеристики та застосування. Універсальність та застосування. Dewalt DCG405FNTXJ. - це акумуляторна кутова шліфувальна машина діаметром диска 125 мм, призначена для різання та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Транспортувальний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 13 307 ₴

