Шабельна пила Dewalt Brushless XR 18V DCS382NTXJ

- В наявності
- Код: 120977271
12 519 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна пила шабельна 18V DEWALT [DCS382NT-XJ]: застосована технологія. XR Li-Ion. забезпечує відмінну ефективність і продуктивність роботи, має безінструментову, обертальну систему кріплення полотна, що полегшує його заміну і збільшує універсальність застосувань, двопозиційний затиск полотна дозволяє виконувати плоскі різи і більшу універсальність, пила. DCS382. має електронне гальмо і плавну регуляцію частоти ходу (регулювання швидкості подачі) на кнопці вмикання, що дозволяє точно вибрати швидкість залежно від типу ріжучого матеріалу і використаного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,3 кг |
| Глибина різу | 300 мм мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS382NT-XJ |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 3200 об./хв |
- Ціна: 12 519 ₴



