Дриль-шуруповерт DeWalt DCD791P2

- В наявності
- Код: 43777414
14 567 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCD791P2. Характеристика: Компактна дриль-шуруповерт оснащена новими акумуляторами 5Ah XR в технології літій-іонної. Безщіткова технологія будови двигуна забезпечує відмінну продуктивність. Легка, компактна конструкція дозволяє працювати в тісних просторах. Металеві зубчасті колеса в 2-швидкісній передачі впливають на збільшення часу роботи та довговічність. 15 позиційна регуляція моменту обертання дозволяє на точну роботу в багатьох матеріалах. Інтелектуальний вимикач дозволяє на повний контроль виконуваної роботи. Ергономічна, гумова рукоятка підвищує комфорт...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,7 кг |
| Довжина дроту | 1,73 |
| Додаткова інформація | Транспортувальний кейс у комплекті, другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 4 А·год |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 70 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 13 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 40 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD791P2 |
| Потужність | 460 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 27 |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання | 0-550/2000 об/хв |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Самозатискний |
- Ціна: 14 567 ₴




