Кутова шліфувальна машина DeWalt DCG409VSNXJ

- В наявності
- Код: 141282100
12 965 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCG409VSN-XJ. Шліфувальні та полірувальні машини - це невід'ємні інструменти в арсеналі кожного майстра та професіонала. Завдяки їм можна ефективно обробляти різноманітні матеріали, такі як метал, дерево чи камінь. Вибір відповідного пристрою залежить від специфічних вимог користувача, а продукти такі як DeWalt DCG409VSN-XJ. ставлять на універсальність і продуктивність. Універсальність і застосування. Кутова шліфувальна машина. - це один з найбільш універсальних інструментів. Вона чудово підходить для шліфування металу, різання різних матеріалів та полірування поверхонь. Модель. DeWalt...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 1150 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Швидкість обертання без навантаження | 0-9000 об./хв. |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 12 965 ₴


