Міксер MIXBRO M130 1300W HEXAFIX COLLOMIX 20266

- В наявності
- Код: 186240499
13 083 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис електричного міксера Collomix. MIXBRO M130 змішує до 50 літрів для регулярного використання. Оптимальне змішування широкого спектру матеріалів. Потужний двигун і оптимізована передача. Ергономічна конструкція, що забезпечує роботу без втоми. З інтегрованим з'єднанням HEXAFIX для заміни міксерів одним клацанням - без використання інструментів. Підходить для міксерів Collomix® WK, KR і FM 120 (макс. Ø 140 мм) з HEXAFIX. Технічні дані. Потужність: 1300W. Напруга: 230V. 1 рівень обертів: 600об./хв. Змішувана кількість: 50 л. Довжина кабелю: 3м. У комплекті. Міксер MIXBRO M130 1300W 1...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collomix |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Кріплення заважавки | HEXAFIX |
| Максимальний діаметр заважки | 140 мм |
| Мoдель | 20266 |
| Потужність | 1300 W |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Міксери |
- Ціна: 13 083 ₴




