Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4347-QS

- В наявності
- Код: 79754268
14 054 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWE4347-QS. Шліфувальні та полірувальні машини - незамінні інструменти в майстерні кожного професіонала та аматора. Обираючи відповідну шліфувальну машину, варто звернути увагу на її потужність, обертову швидкість та додаткові функції, які полегшать роботу та підвищать її ефективність. Пропонуємо. DeWalt DWE4347-QS. - кутову шліфувальну машину, розроблену з урахуванням потреб найвимогливіших користувачів. Універсальність та застосування. Кутові шліфувальні машини - це інструменти, призначені для багатьох завдань, таких як різання металу, шліфування дерева чи видалення іржі. Модель. DeWalt DWE4347-QS...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Плавний пуск |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10500 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE4347 |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Кутові шліфувальні машини |
- Ціна: 14 054 ₴

