Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4357

- В наявності
- Код: 78964689
12 139 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWE4357. Шліфувальні та полірувальні машини - це інструменти, які необхідні в багатьох ремонтних, майстерних та професійних застосуваннях. Завдяки їм можливе точне шліфування, полірування та різання різних матеріалів. У описі нижче ми детальніше розглянемо модель DeWalt DWE4357, яка вирізняється своєю універсальністю та розвиненими функціями. Універсальність та застосування. Кутові шліфувальні машини - це одні з найпопулярніших інструментів у цій категорії, що характеризуються широким спектром застосувань. DeWalt DWE4357 є ідеальним вибором для професійних робіт під великим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Довжина шнура | 4 м |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10500 |
| Мoдель | DWE4357 |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 12 139 ₴



