Дриль-шуруповерт Dewalt DCF620E1KXJ

- Немає в наявності
- Код: 133559837
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дриль-шуруповерт для ГК плит 18V XR 1x1,7Ah Powerstack DeWALT DCF620E1K. Вміст набору. Безщітковий дриль-шуруповерт для ГК плит 18V XR DeWALT DCF620. 1x акумулятор Li-Ion 18V 1,7Ah Powerstack DeWALT DCBP034. Магазин для шурупів на стрічці. Головка для закручування одиничних шурупів. Магнітний тримач 1/4". Металевий кліпса для ременя. Валіза TSTAK II. Гарантійна картка. УВАГА!! Відсутня зарядка для акумуляторів у наборі!! Шуруповерт для сухого монтажу DeWALT DCF620 у наборі з магазином для шурупів на стрічці - ідеальна модель для монтажу гіпсокартонних плит. Застосований...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткова інформація | Кейс для транспортування в комплекті |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DEWALT DCF620E1K |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 9 999 ₴

