Дискова пила DeWalt D28730-QS

- В наявності
- Код: 86288711
17 033 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Різак для металу DeWalt D28730. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. 355mm, 2200W, 4000 об/хв, для шліфувальних дисків. Найбільші переваги. Шліфувальний різак 355 мм. D28730. Потужний двигун, захищений від зносу, забезпечує високу перевантажувальну здатність для більшої довговічності. Горизонтальна ручка забезпечує відмінну ергономіку та меншу втомлюваність користувача. Швидкознімний затиск зменшує час на зміну оброблюваного предмета. Блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни дисків. Регульований захист від іскр дозволяє користувачеві контролювати напрямок іскр...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 kg |
| Діаметр диска | 355 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | BD-D28730 |
| Потужність | 2300 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4000 об./хв |
- Ціна: 17 033 ₴



