Полірувальна машина DeWalt DWP849X

- В наявності
- Код: 14399617
16 876 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Полірка. DWP849X. має 2 механічні швидкості та плавну регуляцію обертів, які дозволяють точно налаштувати параметри роботи в залежності від оброблюваного матеріалу. DeWalt DWP849X. має вимикач, що відключає при зникненні напруги, який не дозволяє повторно запустити шліфувальну машину при поверненні напруги в мережі. Вимикач повинен бути тоді вимкнений і знову увімкнений. гумовий корпус в найважливіших місцях, захищає поліровані поверхні від пошкоджень і дозволяє користувачеві комфортно тримати інструмент. в комплекті полірки. DWP849X. є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Довжина шнура | 2 м |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2200 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWP849X-QS |
| Потужність | 1250 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Полірувальники |
- Ціна: 16 876 ₴

