Перфоратор Dewalt DCH263P1

- В наявності
- Код: 85698528
18 569 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Компактний перфоратор SDS-Plus оснащений сучасним і потужним безщітковим двигуном та інноваційною системою Perform & Protect, що підвищує безпеку та комфорт користувача. Dewalt DCH263P1. компактна, легка та ергономічна конструкція перфоратора забезпечує більший комфорт користувача. 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом та довбання. система SDS+ дозволяє швидку зміну свердел або зубил. оснащений безщітковим двигуном постійного струму, що значно підвищує продуктивність роботи на одному акумуляторі. низький рівень вібрації 9,1 м/с2 підвищує безпеку та комфорт...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 Ah |
| Вага | 2,7 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCH263P1 |
| Напруга | 18 V |
| Номінальна потужність | 600 W Вт |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 4300 |
| Енергія удару | 3 J |
- Ціна: 18 569 ₴





