Змішувач DeWalt DWD241

- В наявності
- Код: 95185553
16 534 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Змішувач DeWalt DWD241. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. 1800W, M14, змінна швидкість обертів, 3 швидкості обертів. Найбільші переваги. ЗМІШУВАЧ З ПОДВІЙНИМ ХВАТОМ. DWD241. Потужний двигун 1800 W обробляє грубі, більш в'язкі матеріали. 3 швидкості для оптимального контролю та продуктивності. Витримувач зі змінною швидкістю для додаткового контролю. Конструкція з подвійним хватом для повного контролю та комфорту під час тривалого змішування. Стандартне з'єднання змішувача M14 для змішувача, що віддається перевазі користувачем. Міцний металевий кошик захищає від ударів і падінь. ДАНІ...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 кг |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кріплення заважавки | M14 |
| Максимальна швидкість обертання I швидкість (об/хв) | 400 |
| Максимальний діаметр заважки | 160 мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWD241-QS |
| Потужність | 1800 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Міксери |
- Ціна: 16 534 ₴

