Компресор Stanley Fatmax 50L Hydv404Stf513

- В наявності
- Код: 59075342
20 721 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Stanley Fatmax 50L Hydv404Stf513. Stanley Fatmax 50L Hydv404Stf513. це масляний компресор, який поєднує сучасні технології з надійністю, ідеальний як для аматорів, так і для професіоналів. Завдяки своїй. ємності бака 50 літрів. та. максимальному тиску 10 бар. , ця модель чудово підійде для різних застосувань, від фарбування до живлення пневматичних інструментів. Вибір відповідного компресора може бути викликом, тому варто звернути увагу на ключові характеристики, які впливають на ефективність роботи. Тип компресора. Поршневий компресор. це тип пристрою,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Марка | Stanley |
| Мoдель | HYDV404STF513 |
| Потужність | 1500 W |
| Потужність двигуна | 2 л.с. |
| Напруга | 230 V |
| Об'єм резервуара | 50 л мл |
| Живлення | Мережева |
| Система резервуара | Вертикальна |
| Стан | Нове |
| Тип | Оливний |
- Ціна: 20 721 ₴

