Кромкова фреза DeWalt DCW600N

- В наявності
- Код: 83356424
15 078 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіткова фрезерна машина 18V 930W, 7-ступенева, плавний старт, гальмо DeWALT DCW600N BODY. Зміст набору. Акумуляторна фрезерна машина 18V DeWALT DCW600. Паралельний напрямок. Адаптер для видалення пилу. Затискна втулка 8 мм. Затискна втулка 1/4" (6,35 мм). Сервісний ключ. Знімна стаціонарна основа. Картонна упаковка. Гарантійний талон. Версія N BODY - без акумуляторів і зарядного пристрою в комплекті, картонна упаковка. Акумуляторна фрезерна машина DeWALT DCW600 призначена для обробки дерева, пластмас і алюмінію. Використання безщіткового двигуна в пристрої...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого шнура (м) | 2 |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Інструментальний патрон (мм) | 8 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 55 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCW600N-XJ |
| Потужність | 930 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Кромкові фрези |
| Частота обертання без навантаження | 25500 об./хв |
- Ціна: 15 078 ₴

