Фрезер для країв DeWalt D26200-QS

- В наявності
- Код: 12865543
16 522 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Фрезер для країв DeWalt D26200. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. 900W, 16000-27000 об/хв, затиск 6-8mm, втулка 8mm, ключ 17mm,. Найбільші переваги. Компактний фрезер 900 W. D26200. Електронне регулювання швидкості з підтримкою обертів при змінному навантаженні забезпечує відмінну якість поверхні будь-якого оброблюваного матеріалу: дерева, алюмінію, пластика. Змінна швидкість від 16000 до 27000 об/хв для різних застосувань. Надійний і точний механізм налаштування глибини та фіксації приводу. Алюмінієвий корпус двигуна і основи забезпечує високу довговічність інструмента...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,9 kg |
| Додаткова інформація | Збирання пилу |
| Інструментальний патрон (мм) | 10 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 100 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D26200 |
| Потужність | 900 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Кромкові фрези |
| Частота обертання без навантаження | 16000-27000 об./хв |
- Ціна: 16 522 ₴










