Кутова шліфувальна машина DeWALT DWE4257KT

- В наявності
- Код: 52593967
14 500 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT DWE4257KT. Електрична кутова шліфувальна машина з регульованою швидкістю, 125mm DeWALT DWE4257KT. електрична кутова шліфувальна машина DWE4257KT оснащена потужним, надійним двигуном 1500W. шліфувальна машина має систему електронного керування швидкістю обертання (регулювання в діапазоні 2800 до 10000 обертів/хв), завдяки чому її можна використовувати при обробці дуже широкого спектру матеріалів. це чудовий і міцний інструмент для різання та шліфування різних видів металів, шліфування дерева та пластмас, а також для полірування - залежно від використовуваного оснащення. шліфувальна машина оснащена...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр коливального руху (мм) | 0 |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE4257KT |
| Потужність | 1500 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 14 500 ₴



