Ексцентрикова шліфувальна машина DEWALT DCM848NXJ

- В наявності
- Код: 119668671
16 849 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT DCM848NXJ. Шліфувальні та полірувальні машини - незамінні інструменти в кожному майстерні та кузні. За допомогою відповідного обладнання можна ефективно усувати подряпини, шліфувати поверхні, а також полірувати автомобільний лак до досконалості. Якщо ви шукаєте інструмент з високою продуктивністю та універсальністю, варто звернути увагу на DEWALT DCM848NXJ. У подальшій частині ми представимо детальну інформацію про його специфікації та переваги. Універсальність та застосування. Ця модель - ексцентрикова шліфувальна машина, яка ідеально підходить для багатьох застосувань. Завдяки своїй...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 5500 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCM848N |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Орбітальні шліфмашини |
- Ціна: 16 849 ₴

