Кутова шліфувальна машина DeWalt DWE4369QS

- В наявності
- Код: 79754285
16 023 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWE4369QS. Шліфувальні та полірувальні машини є невід'ємним інструментом кожного майстра та професіонала. Завдяки ним можливе точне шліфування, полірування та видалення іржі з різних поверхонь. Ці продукти представлені в різних типах, які призначені для специфічних завдань. У цьому описі зосередимося на винятковому продукті від відомого виробника DeWalt. Універсальне застосування та тип інструмента. DeWalt DWE4369QS. це професійна. кутова шліфувальна машина. , ідеальна для обробки нержавіючої сталі, відома також як сталь inox. Завдяки своїй універсальності вона підійде...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 8000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE4369 |
| Потужність | 1700 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 16 023 ₴



