Дискова пила DeWalt DCS572NT

- В наявності
- Код: 91714441
14 842 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
акумуляторна дискова пила 184мм, 18V XR Li-lon DeWALT [DCS572NT-XJ]: універсальна дискова пила для поздовжнього та поперечного різання деревини та інших будівельних матеріалів. пила пристосована для роботи з напрямними рейками компанії DeWALT (рейки не входять в комплект). алюмінієва литва підошва має можливість точного налаштування пили відносно напрямної рейки. безщітковий двигун постійного струму BLCD гарантує високу потужність і витривалість. плавне налаштування кута нахилу до 57°, а також глибини різання. оптимальне врівноваження забезпечує безпечну і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Глибина різу | 40 мм мм |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS572NT |
| Призначення | Для дерева |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 5500 об./хв |
- Ціна: 14 842 ₴










