Дриль-шуруповерт DeWalt DCD800E1T

- В наявності
- Код: 134534993
15 603 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіткова. Дриль-шуруповерт. 18V XR. 2-швидкісна 90Nm. 1x1,7Ah Powerstack. DEWALT DCD800E1T. Дриль-шуруповерт Dewalt DCD800E1T. це бездротовий, акумуляторний інструмент з напругою 18V - безударний дриль-шуруповерт Dewalt для професійного використання. Сучасний і потужний безщітковий двигун моделі. Dewalt DCD800E1T. забезпечує високу потужність, герметичність конструкції та оптимальний час роботи на акумуляторному живленні, гарантуючи досягнення максимальної потужності інструмента протягом тривалого часу. Дриль-шуруповерт Dewalt DCD800E1T. має самозатискний патрон для свердел 1,5-13 мм,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,28 kg |
| Додаткова інформація | Кейс для транспортування в комплекті |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 55 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Мoдель | DCD800E1T |
| Потужність | 820 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 15 603 ₴

