Верхньошпиндельна фреза Makita DRT50ZJX2

- В наявності
- Код: 179386830
16 706 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
АКУМУЛЯТОРНА ФРЕЗАРКА-ВИРІЗНИК БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА. MAKITA DRT50ZJ_X4. MAKITA - світовий лідер у проектуванні, виробництві та впровадженні на ринок широкого асортименту електроінструментів. Щоб задовольнити ще ширший спектр потреб, японська компанія пропонує, окрім широкого асортименту електроінструментів, також акумуляторні, пневматичні пристрої та садові інструменти як електричні, так і бензинові. Опис. Акумуляторна фрезарка-вирізник, що живиться акумулятором 18 V. Побудована на основі мережевої моделі RT0700. BLDC - безщітковий двигун постійного струму. Регулювання швидкості...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інструментальний патрон (мм) | 6/8 |
| Марка | Makita |
| Потужність | 800 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Фрезери верхні |
- Ціна: 16 706 ₴










