Ящик для інструментів Dewalt Toughsystem 4в1 DWST834011

- В наявності
- Код: 95682732
21 771 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Проблеми з організацією місця для інструментів? Американські вчені та виробники вже це передбачили і виходять назустріч усім вимогам. Багатий набір транспортних ящиків з візком у комплекті - це відмінний варіант на кожному будівельному майданчику. Легкий транспорт на будь-якій поверхні та просте кріплення валіз на візку - це величезна перевага. Набір професійних ящиків для інструментів DS166 / DS300 / DS400 компанії DeWALT з серії ToughSystem 2.0. Ящик для зберігання, транспортування електроінструментів та аксесуарів. Удосконалені ущільнення в кришці роблять ящик пилозахисним...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 111см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Довжина: | 54см мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWST83401-1 |
| Ширина | 70см мм |
- Ціна: 21 771 ₴

