Дискова пила Dewalt DCS573NTXJ

- В наявності
- Код: 115337208
15 918 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дискова пила 190x30m 18V XR FLEXVOLT ADVANTAGE, гальмо DEWALT DCS573NT BODY. Зміст набору. Безщіткова дискова пила 190x30m 18V FLEXVOLT ADVANTAGE DeWALT DCS573. Диск пила дискова для дерева 190/30mm 24 зуба EXTREME RUNTIME DeWALT DT99562. Паралельний напрямок. Ключ для дисків. Адаптер для пилососа AirLock. Валіза TSTAK VI. Версія NT BODY - без акумуляторів і зарядного пристрою в комплекті, упаковка валіза TSTAK. Високоякісна дискова пила - це, поряд з досвідом, половина успіху під час будівельних і оздоблювальних робіт. Згадана висока якість є...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 kg |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 43 |
| Діаметр диска | 190 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS573NT |
| Потужність | 1600 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5500 об./хв |
- Ціна: 15 918 ₴






