Дискова пила DeWalt DCS571E1T

- В наявності
- Код: 134452582
19 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
акумуляторна дискова пила 115mm, DeWALT [DCS571E1T-XJ]: універсальна пила з диском діаметром 115mm для електричних, гідравлічних робіт, монтажу стель та легких будівельних робіт, оснащена сучасним безщітковим двигуном постійного струму серії BLCD, який гарантує високу потужність і витривалість, ергономічна конструкція з гумовою ручкою пили підвищує комфорт її використання, пила оснащена роз'ємом для відсмоктування пилу Airlock, алюмінієвим корпусом редуктора, має сталеву основу, завдяки якій можна безінструментально встановити кут відхилення від вертикалі та глибину...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS571E1T |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4500 об./хв |
- Ціна: 19 684 ₴

