Дискова пила DeWalt DCS373N без акумулятора

- В наявності
- Код: 23071701
20 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту: Ергономічна, гумова передня ручка підвищує комфорт користувача. Дуже міцна конструкція та сталеве підставка дозволяють працювати в найскладніших умовах. Використана електроніка дозволяє повністю контролювати інструмент в різних умовах роботи. Блокування шпинделя забезпечує легку та швидку заміну диска. Блокування вимикача та електронний гальмо двигуна забезпечують безпеку роботи. Нова прозора кришка спереду в поєднанні з підсвічуванням LED та посиленим хімічно склом для підвищення видимості лінії різання. Солідний, не нагріваючий диск 140mm з 30...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,8 kg |
| Глибина різу | 43 mm мм |
| Діаметр диска | 140 mm |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS373N |
| Потужність | 460 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 3700 об./хв |
- Ціна: 20 577 ₴

