Рубанок DeWalt D26500

- В наявності
- Код: 425172
23 739 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Професійний електричний рубанок 82мм 1050W DeWalt D26500. Характеристика: Професійний електричний рубанок DeWALT модель D26500, з двигуном 1050W, направляючими та ножами з твердого сплаву, шириною рубання 82мм, упакований в картон. Прецизійне налаштування глибини рубання в передній рукоятці, що 0,1 мм в діапазоні до 4мм. 3 канавки для фаски різної глибини в передній підошві дозволяють виконувати точні роботи. Викид стружки вліво або вправо для зручності користувача. Рубанок D26500 призначений для професійних застосувань, зокрема для рубання в найтвердіших...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 kg |
| Глибина стругання (мм) | 25 |
| Максимальна глибина стругання | 25 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D26500-QS |
| Потужність | 1050 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Струги |
| Частота обертання без навантаження | 13500 об./хв |
| Ширина струга | 82 mm |
- Ціна: 23 739 ₴

