Дрель-шуруповерт Dewalt 18V XR 2 акумулятори TSTAK DCD800P2TQW

- В наявності
- Код: 131894650
18 464 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
АКУМУЛЯТОРНА ДРЕЛЬ-ШУРУПОВЕРТ XR 18V 2*5.0AH. Обладнання. Дрель-шуруповерт. DeWalt DCD800. Акумулятор. 18V 5 Ah - 2 шт. Зарядний пристрій. Валіза. Акумуляторна дрель-шуруповерт, що живиться акумулятором 18V. Оснащена безщітковим двигуном, що працює з макс. швидкістю 2000 обертів на хвилину та моментом обертання 95 Нм. Дозволяє свердлити в деревині свердлом діаметром до 55 мм. У комплекті є 2 акумулятори 5Ah та. зарядний пристрій, пристрій постачається. в. валізі. Технічні дані: Напруга живлення: 18V. Ємність. акумулятора: 5.0Ah. Швидкість. холостого ходу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,28 kg |
| Додаткова інформація | Другий акумулятор у комплекті, LED освітлення |
| Ємність акумулятора (Ah) | 5 Ah |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 55 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD800P2T-QW |
| Потужність | 820 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Безударна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 18 464 ₴

