Дриль-шуруповерт DeWalt DCD805E2T-QW

- В наявності
- Код: 131894651
20 458 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіткова ударна дриль-шуруповерт 18V XR 2-швидкісна 90Nm 2x1,7Ah Powerstack DEWALT DCD805E2T. Вміст набору. Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт 18V XR 2-швидкісна 90Nm DEWALT DCD805. 2 акумулятори Li-Ion 18V 1,7Ah Powerstack DeWALT DCBP034. Універсальна зарядка 10,8-18V XR Li-Ion DeWALT. Металевий кліпса для ременя. Магнітний тримач. Валіза типу TSTAK. Гарантійний талон. У порівнянні з попередником, DCD805 має більш компактну конструкцію з підвищеною потужністю, що робить її дуже ергономічною. Довжина зменшена на 6,6% (13mm), тоді як потужність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Додаткова інформація | Удар |
| Ємність акумулятора (Ah) | 1,7 Ah |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 40 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 850 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщіткові |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 20 458 ₴

