Дискова пила Dewalt DCS579NT

- В наявності
- Код: 100031046
20 826 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt Dcs579Nt. Dewalt Dcs579Nt. це сучасна дискова пила, яка поєднує в собі. високу потужність. та. інноваційні технологічні рішення. Завдяки своїй універсальності, є ідеальним інструментом як для професіоналів, так і для аматорів, які потребують точних різів у різних матеріалах. Модель ця вирізняється не лише відмінними параметрами, але й можливістю співпраці з напрямними рейками марки. DeWalt. , що значно підвищує комфорт роботи. Тип і вид електричної пилки. Модель. DCS579NT. це дискова пила, яка була спроектована для реалізації...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,7 кг |
| Глибина різу | 43 мм мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 43 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 61 мм |
| Діаметр внутрішнього отвору | 30 мм |
| Діаметр диска | 190 мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | Flexvolt DCS579NT-XJ |
| Потужність | 2450 W |
| Призначення | Для дерева |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Розміри | 355 x 245 мм |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 5800 об./хв |
| Шум | 101 дБ |
- Ціна: 20 826 ₴







