Торцева пила Dewalt DWS774

- В наявності
- Код: 46357146
20 393 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила торцева DeWalt DWS774. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. 1400W, 216mm, 4500 об/хв, під кутом. поз. L/P 48/48. Найбільші переваги. Торцева пила 216mm. DWS774. Класична торцева пила з підвищеними параметрами - покращена, щоб відповідати потребам професійних користувачів. Двигун 1400 W забезпечує можливість ефективного використання в багатьох роботах. Індикатор XPS точно вказує лінію різу, адаптовану до товщини диска без необхідності щоденної калібровки та підсвічує оброблюваний елемент. Краща ефективність видалення пилу. Точно виконаний корпус і напрямні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 kg |
| Глибина різу | 70 mm мм |
| Діаметр диска | 216 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWS774 |
| Потужність | 1400 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Уко́сна пила |
| Частота обертання | 4500 об./хв |
- Ціна: 20 393 ₴






