Дриль-шуруповерт DeWalt DCF620P2K-QW

- В наявності
- Код: 37889628
19 434 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис дриля-шуруповерта DeWalt DCF620. Шуруповерт 18V Li-Ion з безщітковим двигуном забезпечує ефективний монтаж гіпсокартонних плит. Легке і швидке очищення магазину для стрічок від пилу. Обертовий магазин дозволяє зручно працювати в кутах і тісних просторах. Поставляється з міцним кейсом TSTAK II, сумісним з іншими частинами TSTAK. Акумулятор ємністю 5.0Ah разом з безщітковим двигуном пропонує екстремально тривалий час роботи та сумісний з іншими електроінструментами серії XR 18V. Безпечне зберігання за допомогою кліпси для ременя, яка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,9 кг |
| Довжина шнура | 3,8 м |
| Додаткова інформація | Транспортувальний кейс у комплекті, другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (Ah) | 2 Ah |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 1 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 1 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCF620P2K-QW |
| Потужність | 500 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип ручки | Softgrip |
| Частота обертання | 4400 об./хв |
- Ціна: 19 434 ₴


