Бурильно-шуруповерт Dewalt DCD991P2

- В наявності
- Код: 48838635
20 104 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Увага! DeWALT впроваджує нові моделі зарядних пристроїв, які можуть відрізнятися зовнішнім виглядом від тих, що на фотографіях. Купуючи продукт, ви можете отримати одну з цих моделей. Не хвилюйтеся – як нові, так і старі моделі мають ідентичні технічні параметри. Бурильно-шуруповерт 95 Нм акумуляторний з безщітковим двигуном 2x5Ah, без удару, 18V XR, кейс TSTAK Dewalt DCD991P2. Вміст набору. Бурильно-шуруповерт DeWalt DCD991. 2 акумулятори Li-Ion XR 5,0Ah. Багатонапірна зарядка. Кріплення для ременя. Магнітний тримач. Багатопозиційна бічна рукоятка. Інструкція з експлуатації. Гарантія. Системний кейс...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Довжина шнура | 2 m |
| Додаткова інформація | Кейс для транспортування в комплекті, другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 5 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 95 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 15 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 15 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD991P2-QW |
| Потужність | 820 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 66 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 20 104 ₴


