Ексцентрикова шліфувальна машина DeWalt DCW210P2QW

- Немає в наявності
- Код: 86283980
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCW210P2QW. Шліфувальні та полірувальні інструменти є необхідними в майстерні кожного майстра та професіонала. Завдяки ним ми можемо згладжувати поверхні, усувати дефекти матеріалів та готувати їх до подальшої обробки. Серед широкого асортименту шліфувальних машин, ексцентрикові шліфувальні машини користуються великою популярністю завдяки своїй універсальності та ефективності. У наведеному описі ми представимо детальну інформацію про модель DeWalt DCW210P2QW, яка вирізняється винятковими технічними параметрами та функціональністю. Універсальність та застосування. Модель DeWalt DCW210P2QW це...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,93 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр коливального руху (мм) | 2,6 |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, Транспортувальний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 12000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCW210P2 |
| Потужність | 300 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Орбітальні шліфмашини |
- Ціна: 9 999 ₴

