Верхньошпиндельний фрезер DeWalt DW621

- В наявності
- Код: 425244
24 605 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту: Прецизійне налаштування глибини з точністю до 0,1 мм забезпечує точність результатів фрезерування. Новаторська система видалення пилу через колонку покращує видимість - без всмоктувального шланга або третьої колони. Легкість управління та безпека завдяки вимикачу, вбудованому в одну з рукояток. Електронне регулювання швидкості з підтримкою потужності при змінному навантаженні дозволяє досягти відмінної якості поверхні будь-якого оброблювального матеріалу: дерева, алюмінію, пластика. Система плавного пуску усуває небезпеку розкалібрування. Прецизійне ведення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,1 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | Система видалення пилу |
| Інструментальний патрон (мм) | 8 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 55 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DW621-QS |
| Потужність | 1100 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Фрезери верхні |
| Частота обертання без навантаження | 24000 об./хв |
| Ширина стругання | 55 mm мм |
- Ціна: 24 605 ₴

