Дискова пила Dewalt 18V DCS570P2-QW

- В наявності
- Код: 59884385
21 456 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дискова пила DeWALT DCS570P2-QW DCS570P2 18V Li-Ion 2 x 5.0 Ah, 184mm. Код товару: DCS570P2-QW. Бренд: DeWALT. Акумуляторна дискова пила DeWALT DCS570P2 18V, 184 мм, 2 x 5,0 Ah. Безщітковий двигун для більшої потужності та витривалості. Універсальна дискова пила для поздовжнього та поперечного різання деревини та інших будівельних матеріалів. Плавне налаштування кута нахилу до 57°. Шкала точного налаштування глибини різання до 64мм. Оптимальне балансування забезпечує безпечну та комфортну роботу. Стабільна конструкція блоку гарантує низький рівень вібрацій та тривалий...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,6 кг |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS570P2-QW |
| Призначення | Для дерева |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 5500 об./хв |
- Ціна: 21 456 ₴

