Дискова пила Dewalt Dcs577N

- В наявності
- Код: 72475478
24 972 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
акумуляторна дискова пила 190mm, Li-lon 54V XR FLEXVOLT DeWALT DCS577N. універсальна дискова пила для поздовжнього та поперечного різання деревини та інших будівельних матеріалів з диском 190mm. безщітковий двигун 54V забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи. швидкознімний патрон для полотна lock-off спрощує роботу. електронне гальмо двигуна забезпечує безпеку роботи. параметри. дискової пилки DeWALT DCS577N. діаметр диска: 190 mm. напруга: 54V. швидкість обертання: 5800 об./хв. плавне налаштування кута нахилу до 53°. максимальна глибина різання при 90° - 65...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Глибина різу | 65 мм мм |
| Діаметр диска | 190 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS577N-XJ |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 54 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5800 об./хв |
- Ціна: 24 972 ₴










