Фрезер Dewalt Brushless Xr Dcn681Nxj

- В наявності
- Код: 62687677
25 668 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ОПИС. Найновішого покоління безщіткова цвяхозабивна машина 18Ga з акумулятором 18 V XR для скоб з вузькою спинкою - це найсучасніший інструмент у технології цвяхозабивок. Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність та компактну конструкцію. Компактна, легка та ергономічна конструкція робить інструмент простим у використанні та зручним, але водночас витривалим у складних умовах на будівельному майданчику. Не газовий, а механічний привід забезпечує ефективну роботу, підтримуючи стабільні параметри в низьких температурах та обмежуючи необхідність частого...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCN681N-XJ |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Ширина стругання | 31 мм мм |
- Ціна: 25 668 ₴

