Лобзик Dewalt Dcs334P2

- В наявності
- Код: 72475503
31 612 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна лобзикова пила з безщітковим двигуном XR 18V у кейсі TSTAK DCS334P2. Вміст набору. Акумуляторна безщіткова лобзикова пила XR, 18V Li-lon, у ящику TStak DeWalt DCS334P2. 2 акумулятори XR 5Ah DCB184. Багатонапірна зарядка XR DCB115. Валіза TStak. Накладка на підошву, що запобігає подряпинам. Насадка для підключення аспірації, сумісна з AirLock. Вставка, що запобігає утворенню сколів на краю різу. •Професійна акумуляторна лобзикова пила з підрізанням Li-ion, 18V DeWALT модель DCS334P2 з серії інструментів XR,. •Лобзик має потужний безщітковий двигун,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Глибина різання в алюмінії | 10 мм мм |
| Глибина різання в дереві | 135 мм мм |
| Додаткова інформація | Транспортний кейс, Регулювання обертів |
| Кріплення полотна | Тип T |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS334P2 |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Щітковий |
- Ціна: 31 612 ₴










