Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG405H2TQW

- В наявності
- Код: 151193986
25 695 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG405H2TQW. Шліфувальні та полірувальні машини є незамінними інструментами в кожній майстерні, як аматорській, так і професійній. Вони полегшують роботи, пов'язані з обробкою металу, дерева чи інших матеріалів, забезпечуючи відмінні результати. У цьому описі ми представимо детальну інформацію про Dewalt DCG405H2TQW, який є одним з найбільш просунутих моделей на ринку, що вирізняється високою якістю виконання та численними функціями, що полегшують роботу. Універсальність застосування. Шліфувальні та полірувальні машини представлені в різних типах, і кожен з них має свої специфічні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,75 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Транспортний кейс у комплекті, Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Мoдель | DCG405H2T-QW |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 25 695 ₴










