Перфоратор DeWalt DCH273P2T

- В наявності
- Код: 44224830
24 645 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРНОГО ДРЕЛЯ SDS+ DEWALT МОДЕЛЬ DCH273P2T-QW: призначена для свердління під анкери та кріплення в бетоні та цеглі отворів діаметром від 4 мм до 24 мм. компактна, легка та ергономічна конструкція підвищує комфорт і полегшує роботу користувача. 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом та довбання. система SDS+ дозволяє швидку зміну свердел або зубил. оснащена безщітковим двигуном постійного струму, що значно підвищує продуктивність роботи на одному акумуляторі. має електронне зчеплення, що дозволяє безпечно працювати при свердлінні, особливо свердлами з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Вага | 3,1 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCH273P2T-QW |
| Напруга | 18 В |
| Номінальна потужність | 400 Вт Вт |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 4600 |
| Енергія удару | 2.1 Дж |
- Ціна: 24 645 ₴




