Ріжуча пила DeWalt DWE397

- В наявності
- Код: 23801531
23 568 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWE397. DeWalt DWE397. це просунута електрична пила, яка безумовно полегшить будівельні та ремонтні роботи. Завдяки своїй універсальності та потужності 1700 W, ця модель є ідеальним інструментом для різання дерева та інших матеріалів. Вона була спроектована з урахуванням ефективності та комфорту використання, що робить її відмінним вибором для професіоналів та аматорів. Типи електричних пил – що вибрати? На ринку доступно багато видів електричних пил, кожна з яких має свої унікальні властивості та застосування. Варто звернути увагу на деякі з них: ріжучі пилки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина різу | 43 см см |
| Довжина шнура | 4 м |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE397 Alligator |
| Потужність | 1700 W |
| Призначення | Для дерева |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Швидкість обертання | 3000 об./хв |
| Тип | Резак |
- Ціна: 23 568 ₴


