Ексцентрикова шліфувальна машина DeWalt DCM848P2

- В наявності
- Код: 91714434
24 645 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCM848P2. Шліфувальні та полірувальні машини є незамінним інструментом у автомобільних майстернях, столярних майстернях та при оздоблювальних роботах. Завдяки їм можна досягти ідеального оздоблення поверхні, усунути подряпини чи надати блиск предметам. Серед різних типів інструментів цього роду вирізняються ексцентрикові шліфувальні машини, які завдяки специфічному руху диска забезпечують рівномірні та делікатні результати роботи. Універсальність та застосування. Шліфувальні та полірувальні машини існують у різних варіантах, таких як кутова шліфувальна машина, осциляційна, стрічкова чи ротаційна полірувальна машина. DeWalt DCM848P2. це...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCM848P2 |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Орбітальні шліфмашини |
- Ціна: 24 645 ₴

