Брудер Dewalt Dcg200Nt-Xj

- В наявності
- Код: 90449437
25 523 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt Dcg200Nt-Xj. Брудер. Dewalt Dcg200Nt-Xj. — це сучасний інструмент, який ідеально підходить для будівельної галузі та під час ремонту. Дозволяє точно різати канавки в різних матеріалах, що є необхідним для проведення електричних, сантехнічних та інших установок. Завдяки своїй функціональності, брудер значно прискорює та полегшує будівельні роботи, а вибір відповідної моделі, такої як Dewalt Dcg200Nt-Xj., має ключове значення для ефективності та комфорту використання. Потужність та живлення. Модель Dewalt Dcg200Nt-Xj. вирізняється потужністю 1800 Вт. та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,7 kg |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна глибини різання |
| Мoдель | DCG200NTXJ |
| Потужність | 1800 W |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання | 9000 об./хв |
- Ціна: 25 523 ₴


