Сабельна пила Piła DeWalt DWE399

- В наявності
- Код: 23801525
25 025 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWE399. Ідеальна для різання блоків газобетону та гіпсокартонних плит. Витривалий двигун для різних застосувань. Два міцні зворотні ножі не дозволяють матеріалу зсуватися під час різання. Герметичний корпус редуктора захищає від пилу і збільшує термін служби інструмента. Стандартне обладнання: ножі з твердого сплаву для різання блоків газобетону. шестигранний ключ. Технічні параметри: Споживана потужність: 1700 Вт. Корисна потужність: 900 Вт. Частота ходів без навантаження: 3000 ходів/хв. Довжина ходу: 40...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg |
| Довжина різу | 43 см см |
| Довжина шнура | 4 м |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE399 |
| Потужність | 1700 W |
| Призначення | Для дерева |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 3000 об./хв |
- Ціна: 25 025 ₴




