Перфоратор-свердлильник DeWalt D25430K

- В наявності
- Код: 27990797
26 547 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
перфоратор SDS+, 4.2J, 1000W, DeWalt [D25430K-QS]: потужний та надійний перфоратор. з кріпленням. SDS+. оснащений двигуном потужністю. 1000W,. цим перфоратором можна виключно. бити і. підбивати,. не має функції свердління. має компактну конструкцію,. перфоратор D25430 оснащений. системою AVC - активного контролю вібрації з "плаваючою" задньою рукояткою, завдяки чому робота цим інструментом є зручною і менш виснажливою для оператора,. хороше захист рукоятки запобігає потраплянню пилу і бруду всередину, що підвищує довговічність всього механізму удару,. механізм удару...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25430K-QS |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 2700 |
| Енергія удару | 4.2 Дж |
- Ціна: 26 547 ₴



