Верхній фрезер DeWalt DWE625KT

- В наявності
- Код: 120902990
27 741 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Фрезерний верстат. DWE625. Регулювання швидкості в діапазоні від 8000 до 20000 обертів для оптимізації роботи. Ергономічні ручки з 2-пальцевим вимикачем і блокуванням для безперервної роботи. Захист від повторного запуску - анти-ресет. Плавний старт запобігає втраті контролю над машиною після запуску. Блокування для регулювання глибини та точного налаштування глибини. Напрямна з точною регулюванням. 2 яскраві, білі світлодіоди LED з оптимально налаштованим конусом світла. Блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни фрези. Ефективне видалення пилу за допомогою адаптера...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 kg |
| Інструментальний патрон (мм) | 12 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 80 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE625KT |
| Потужність | 2300 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Фрезери верхні |
| Частота обертання без навантаження | 8000-20000 об./хв |
| Ширина стругання | 34 mm мм |
- Ціна: 27 741 ₴

