Дриль-ударник DeWalt D25481K

- В наявності
- Код: 51236510
26 180 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ударний дриль. SDS-Max DeWALT модель D25481K: дриль оснащений двигуном потужністю 1050W. та м'яким пуском, який дозволяє точно свердлити в заданому місці, призначений для легких демонтажних робіт, пробивання та свердління (повними свердлами в бетоні отворів до 40mm). Упакований у практичний ящик, оснащений трьома режимами роботи: функцією зупинки обертів під час долотування та кування, функцією зупинки удару під час свердління обертального на сухо за допомогою діамантових свердел, функцією свердління з ударом. дриль має амортизовану рукоятку,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25481K |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 1050 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Max |
| Частота ударів | 3150 |
| Енергія удару | 6.1 J |
- Ціна: 26 180 ₴





