Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG418T2

- В наявності
- Код: 101568958
27 518 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG418T2. Шліфувальні та полірувальні інструменти є невід'ємними в кожній майстерні. Вони пропонують широкий спектр застосувань, від шліфування металу до полірування поверхонь. Ці універсальні інструменти дозволяють точно і ефективно виконувати багато завдань, що робить їх необхідними в професійному та аматорському арсеналі інструментів. У цьому описі ми розглянемо ближче одну з провідних моделей на ринку - Dewalt DCG418T2. Тип інструмента та застосування. Модель. Dewalt DCG418T2. це. кутова шліфувальна машина. , ідеальна для шліфування та різання металевих і кам'яних матеріалів. Завдяки міцній...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG418T2 |
| Потужність | 2300 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфувальні машини |
- Ціна: 27 518 ₴

