Фреза верхнього типу DeWalt DCW604P2

- В наявності
- Код: 87548291
42 295 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
АКУМУЛЯТОРНА ФРЕЗА ГОРНІВРЕЗЬОННА 18V LI-ION DEWALT DCW604 в комплекті з двома акумуляторами та зарядним пристроєм у ящику TSTAK VI. У комплекті дві втулки, до яких підходять фрези 6,35mm(1/4") та 8mm. До представленої фрези не підходять фрези 6 mm! DEWALT DCW604 - це акумуляторна фреза, яка пропонує тобі дві функції в одному: фрезу горніврезьонну та фрезу для підстави. Це інструмент, який дозволить тобі виконати різні роботи з деревом з точністю та ефективністю. Живлення від акумуляторів Li-Ion з напругою 18V, які забезпечують тривалу роботу без кабелів та шуму. Тобі не потрібно турбуватися про...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю живлення (м) | 2 |
| Інструментальний патрон (мм) | 8 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 55 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCW604P2 |
| Потужність | 930 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Фрезери верхні |
| Частота обертання без навантаження | 25500 об./хв |
- Ціна: 42 295 ₴










