Молотобур DeWalt D25413K

- В наявності
- Код: 27990800
31 192 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту: Активний контроль вібрації з рухомим заднім держателем забезпечує дуже низькі вібрації та більший комфорт. Чудово підходить для свердління отворів від 6 до 32 мм під анкери та кріплення в бетоні та цеглі. Відповідно підібране співвідношення маси до потужності та енергії удару. Масивна конструкція механізму молота забезпечує триваліший термін служби пристрою та його відмінні параметри. Зупинка обертів для функції кування, видалення штукатурки та керамічної плитки. Електроніка повнохвильова дозволяє дуже плавно керувати швидкістю обертання. Механічне зчеплення підвищує контроль роботи та захист користувача...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,2 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25413K |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 1000 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Частота ударів | 4700 |
| Енергія удару | 4.2 J |
- Ціна: 31 192 ₴

